Oblastní charita Dvůr Králové

PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro Osobní asistenci*Domácí péči

Dvůr Králové nad Labem a okolí Částečný úvazek ihned bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Petra Chmelenská

Vedoucí služby Osobní asistence Domácí péče
Tel.: 734 792 806 E-mail: asistence@charitadk.cz

Oblastní charita Dvůr Králové přijme pracovníka na pozici
PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
pro Osobní asistenci*Domácí péči

Přijmeme do týmu kolegu, kolegyni na zajištění domácí péče o osoby se sníženou soběstačností.
Naším cílem je podpora klienta, aby mohl žít doma, naplňovat své potřeby a zapojovat se do
společenského života.

Náplň práce:

  • Poskytování péče v domácím prostředí uživatelů
  • Vedení administrativy

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na 0,75 úvazku
  • Zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day
  • Pravidelné supervize, přísun nových znalostí a dalšího vzdělávání
  • Přátelský kolektiv
  • Zázemí stabilní organizace
  • Pružnou pracovní dobu - včetně víkendů, svátků

Požadujeme:

  • Kvalifikační kurz PSS nebo ochota si ho doplnit
  • Trestní bezúhonnost
  • Aktivního řidiče skupiny B
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Schopnost týmové i samostatné práce

Bližší informace:
Mgr. Petra Chmelenská, Tel.: 734 792 806 E-mail: asistence@charitadk.cz